Termoboxy, termotašky, menuboxy, pizza tašky = teplé jedlá k zákazníkovi až do domu.

TERMOTAŠKY - VYHRIEVANÉ

Vyhrievané tašky umožňujú prevoz jedla vo veľmi teplom stave až k zákazníkovi - v zimnom období Vás toto riešenie určite nesklame. Tašky sú opäť vyrobené z kvalitného stabilného umývateľného materiálu v rôznych rozmeroch, vo farbe červenej (termotašky vo farbe modrej a žltej vyrobíme na zákazku). Vnútorný obal je odolný pre teploty nad 100 st. C.

Každé prevedenie tašky má krátky vývod s konektorom. Súčasťou škridiel je 2,5 m prepojovací kábel s konektorom k taške a koncovkou pre pripojenie do autozapaľovača.

Základné technické údaje:
napájanie 12V (autozapaľovač), výkon 45 W, příkon 50 W,koncovka kábla s konektorom do autozapalovača je chránená poistkou, teploty na kontaktné vyhrievané ploche dosahujú cez 100 ° C a sú závislé na dĺžke napájanie.

Termotašky vyhrievané dodávame štandardne len v červenej farbe. Ostatné farby je možné vyrobiť na zákazku. Priobjednať si možno zhotovenie nášiviek, farebná potlač tašiek vašim logom, nápismi apod Pri objednávke nad 10ks vyrobíme aj tašky iných rozmerov, ako sú uvedené v ponuke.

          

Našu ponuku vyhrievaných modelov termotašek a menutašek nájdete zde nebo zde .